.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Wellness
Home > Wellness
Wellness

Vitajte v exkluzívnom prostredí jedinečného wellness hotela s kulisou pohoria Malá Fatra. Nezabudnuteľnú wellness dovolenku si užijete vďaka nášmu relaxačnému a kozmetickému centru so širokou paletou služieb, ktoré čakajú len na vás.

Dovolenka v 4**** wellness hoteli v Rajeckej doline splní vaše predstavy o relaxe a odpočinku podľa najprísnejších kritérií. Nechajte sa presvedčiť – je tu niečo pre každého.

Srdečnosť, pohostinnosť, pokoj, maximálna ústretovosť a pochopenie nášho personálu pre všetky vaše priania napĺňa náš sľub o nádhernom pobyte vo svojej najluxusnejšej podobe. Všetko toto robí z nášho wellness hotela magické miesto. Príďte a objavte toto miesto pre seba.

S individuálnym poradenstvom a vedomím, že ste v najlepších rukách, objavte našu prvotriednu kozmetickú značku a naše vynikajúce kozmetické a ošetrujúce procedúry.

Bonusový systém

  • pri zakúpení dvoch pobytových balíčkov z uvedenej brožúry (kedykoľvek počas roka 2016) získavate zdarma fľašu slovenského vína na izbu,
  • pri zakúpení troch pobytových balíčkov z uvedenej brožúry (kedykoľvek počas roka 2016) získavate darčekový poukaz na masáž podľa výberu pre dve osoby v celkovej hodnote 36 €,
  • pri zakúpení štyroch pobytových balíčkov z uvedenej brožúry (kedykoľvek počas roka 2016) získavate darčekový poukaz na obed alebo večeru v Reštaurácii v sume 50 €.

  • (Bonusový systém neplatí pre Cestovné kancelárie a Cestovné agentúry.)