.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk

Reservation

Reservation

come in and make yourself at home

Make your dream about a great stay true in Rajecké Teplice and enjoy the

SIMPLICITY OF NATURE COMBINED WITH LUXURY

****

COMFORT

Modern design in its

luxurious form

ABOVE-STANDARD

SERVICES

Maximum and individual care,

geniality and hospitality

culinary

specialities

Experience gastronomy

and seasonal specialty menu

WELLNESS & RELAX

centre

Pamper yourself in the modern

oasis of peace and calmness

CONFERENCES

AND EVENTS

Unlimited possibilities

tailored to your needs

Which Room Is The One?

We will be delighted to help you choose the right hotel room as they have been furnished with emphasis on every single detail and our customers’ utmost comfort.

From  89
Standard Room
   Beds: 2 single beds
Max person:   /  
129
Small Apartment
   Beds: 1 double bed, 1 extra bed suitable for one adult person or two children
Max person:   /   /   /  
139
Standard Apartment
   Beds: 1 double bed, 1 extra bed suitable for one adult person or two children
Max person:   /  
159
Large Apartment
Room size: 2 rooms    Beds: 1 double bed, 1 convertible sofa, 1 extra bed suitable for one adult person or two children
Max person:   /  
From  249
VIP Apartment
Room size: 2 rooms    Beds: 1 double bed, 2 single beds, 1 extra bed suitable for one adult person or two children
Max person:   /  
Conferences & Events

We will prepare unforgettable corporate and private events where a unique venue, top services and an above-standard approach merge into one.


Public events

Leave organizing your events to us, at the Wellness Hotel Diplomat**** in Rajecké Teplice, and you will have our experience, commitment and willingness at your full disposal.

We will support your business

If you are to work on new ideas, you will need adequate space. And you will find this space in our Wellness Hotel Diplomat**** in Rajecké Teplice. There are four conference rooms with total capacity up to 200 people, making our hotel an ideal venue to meet even the most demanding requirements.

Weddings and celebrations

Rely on us making your celebration in the Wellness Hotel Diplomat**** a genuine experience at every single moment, which will leave you with unforgettable memories for a lifetime.


About the hotel

Quality services, excellent location and modern design

Let your dreams about an amazing holiday in Wellness Hotel Diplomat**** in Rajecké Teplice come true and enjoy the simplicity of nature combined with luxury, high-standard service with the utmost and unique customer courtesy. At our hotel you will be able to leave all the worries of your everyday life behind, relish meals appreciated also by gourmands, let yourself be pampered in our Wellness & Relax Centre, do something for your health while enjoying a wide variety of sports activities.
  • Modern and minimalist hotel style
  • Hotel capacity 140 persons, 2 accessible rooms
  • Gluten-free and lactose-free culinary specialties also available
  • Relaxation in Water world and Sauna world
  • Luxurious cosmetic treatments Thalgo
  • Luxurious cosmetic treatments Thalgo

Už sme tu po šiesty krát, vždy sme boli nadmieru spokojní. Ďakujeme a prajeme  veľa úspechov a spokojných návštevníkov.

Vladimír a Matúško 6.8. - 8.8.2019

Všetko bolo SUPER, radi se k Vám budeme vracet!!!  Ocenily jsme veľmi milé vystupování a ochotu všech zamestnancú hotelu Diplomat!! Dekujeme!!!

Simona a Sylva 30.7. - 11.8.2019

Milí personál v každej pracovnej pozícií. Chválime kvality kuchára za prípravu pestrého výberu jedál a hlavne za správne domácky ochutené jedlo.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa starali o náš pobyt u vás. Ďakujeme masérovi, ktorý nie len, že výborne masíroval ale je aj milý a ľudský.

Alžbeta a Ladislav 19.8 - 22.8.2019

Veľmi milý a sympatický personál, ochotný ,usmievavý, veľká pochvala za čistotu, všade poriadok.Poradili a poslúžili ako sa dalo.  Wellness perfektný, prišli sme si na svoje. Ďakujeme Vám za pekný pobyt.

Jitka a Zuzana 1.8. - 4.8.2019

Vážená pani generálna riaditeľka,

 

dovoľte nám aj touto cestou sa Vám veľmi pekne poďakovať úplne za všetko! Že naša svadba bola úplne dokonalá, resp. úplne nad naše očakávania a to vďaka Vám, Vašej  pomoci, ochote, ústretovosti a hlavne Vašej profesionalite. Aj ostatný personál zabezpečujúci našu svadbu bol ten NAJLEPŠÍ a veľmi si to vážime. Pre nás a pre všetkých našich hostí to bol neuveriteľný zážitok v pozitívnom slova zmysle, od výbornej organizácie, priestorov vyhovujúcim všetkým vekovým kategóriám od 8 mesiacov až po 70 rokov, skvelých služieb až po prvotriedne jedlo a samotný priebeh svadby, na ktorom mali kvality hotela Diplomat veľký podiel môžme povedať, len jedno veľké ĎAKUJEME!

 

Želáme Vám veľa úspechov v práci a v súkromí a hotelu Diplomat veľa hostí a sme presvedčení, že budú nadmieru spokojní, presne ako my.

S pozdravom

Miženkovci

 

 

 

Vážená pani generálna riaditeľka,   dovoľte nám aj touto cestou sa Vám veľmi pekne poďakovať úplne za všetko! Že naša svadba bola úplne dokonalá, resp. úplne nad naše očakávania a to vďaka Vám, Vašej  pomoci, ochote, ústretovosti a hlavne Vašej profesionalite. Aj ostatný personál zabezpečujúci našu svadbu bol ten NAJLEPŠÍ a veľmi si to vážime. Pre nás a pre všetkých našich hostí to bol neuveriteľný zážitok v pozitívnom slova zmysle, od výbornej organizácie, priestorov vyhovujúcim všetkým vekovým kategóriám od 8 mesiacov až po 70 rokov, skvelých služieb až po prvotriedne jedlo a samotný priebeh svadby, na ktorom mali kvality hotela Diplomat veľký podiel môžme povedať, len jedno veľké ĎAKUJEME!   Želáme Vám veľa úspechov v práci a v súkromí a hotelu Diplomat veľa hostí a sme presvedčení, že budú nadmieru spokojní, presne ako my. S pozdravom Miženkovci      
Veľmi milý a sympatický personál, ochotný ,usmievavý, veľká pochvala za čistotu, všade poriadok.Poradili a poslúžili ako sa dalo.  Wellness perfektný, prišli sme si na svoje. Ďakujeme Vám za pekný pobyt. Jitka a Zuzana 1.8. - 4.8.2019

Milí personál v každej pracovnej pozícií. Chválime kvality kuchára za prípravu pestrého výberu jedál a hlavne za správne domácky ochutené jedlo.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa starali o náš pobyt u vás. Ďakujeme masérovi, ktorý nie len, že výborne masíroval ale je aj milý a ľudský.

Alžbeta a Ladislav 19.8 - 22.8.2019

Už sme tu po šiesty krát, vždy sme boli nadmieru spokojní. Ďakujeme a prajeme  veľa úspechov a spokojných návštevníkov.

Vladimír a Matúško 6.8. - 8.8.2019
Už sme tu po šiesty krát, vždy sme boli nadmieru spokojní. Ďakujeme a prajeme  veľa úspechov a spokojných návštevníkov. Vladimír a Matúško 6.8. - 8.8.2019
x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.