Najlepšie ceny nájdete tie u nás

REZERVUJTE SI

Svadby a oslavy

Zobraziť všetky fotky
Zobraziť všetky fotky

Prežite svoj svadobný deň skutočne výnimočne. Exkluzívne priestory Wellness Hotela Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach sú ideálnym miestom pre vašu vysnívanú svadbu.

Svadobný tím

Je pravdepodobné, že už máte nápady, ako na to, ako váš perfektný deň bude vyzerať. Spoločne môžeme plánovať a organizovať váš svadobný deň presne tak, ako by ste si želali. Máme špeciálny tím, ktorý vám pomôže zorganizovať svadobnú hostinu, zodpovedať na všetky otázky a zabezpečiť, aby bol váš svadobný deň perfektný vo všetkých smeroch.

Nezáleží na tom, či chcete osláviť najkrajší deň svojho života v kruhu svojich najbližších alebo aj s priateľmi vo väčšom počte, môžeme vytvoriť správny priestor pre vás.

Svadobné balíčky

Pripravili sme pre vás tri svadobné balíčky a náš tím odborníkov vám poradí vo všetkom, čo zaručí váš dokonalý svadobný zážitok.

Využite aj ďalšie výhody svadobného balíčka, ku ktorým patrí ubytovanie v svadobnom apartmáne na dve noci s raňajkami pre novomanželov zdarma, ale aj pred svadobná ochutnávka vybraného menu pre budúcich novomanželov zdarma.

Snahou celého kolektívu Wellness Hotela Diplomat**** je, aby vaša svadba bola jedinečným a neopakovateľným zážitkom, na ktorý sa nezabúda.