Rezervácia on-line

Garancia najlepšej ceny

Aktivity

Zobraziť všetky fotky
Zobraziť všetky fotky

Ak chcete ísť na výlety, stačí sa len rozhodnúť.

Vydajte sa na expedíciu a spoznávajte okolité zaujímavosti: zažite mnoho atrakcií, objavujte blízke hory, rovnako ako nedotknutú prírodu – priamo z Wellness Hotela Diplomat****.

Vďaka jedinečnosti prírodných scenérií a bohatstvu kultúrno-historických pamiatok patrí región k najatraktívnejším oblastiam Slovenska. Región Rajeckej doliny a Malej Fatry je známy pre svoju jedinečnosť a rozmanitosť a ponúka široké možnosti na strávenie voľného času.

Bowling

Wellness Hotel Diplomat**** ponúka 2 profesionálne bowlingové dráhy Brunswick. Na 1 dráhe môže hrať maximálne 8 hráčov, k dispozícií je aj špičková bowlingová obuv.

Rezervácia je potrebná vopred na recepcií hotela alebo na tel. čísle: +421 (0) 41 555 53 33.

Stolný futbal

Stolová hra, ktorú môžu hrať dvaja individuálni hráči (dvojhra) a tiež aj štyria hráči (štvorhra) vám zvýši adrenalín a zaručí zábavu. Pre spustenie hry je potrebné vložiť žetón. Žetón si zakúpite u obsluhy v Šport bare.

Biliard

Biliardový stôl je všetkým hosťom k dispozícií pred Lobby barom. Hra nevyžaduje rozsiahly pohyb, ale veľkú zručnosť, ohybnosť a presnosť; pestuje sebakontrolu, obrazotvornosť a húževnatosť. Príslušenstvo k biliardu (tágo, biliardové gule), príp. pravidlá hry si vyzdvihnete u pracovníka recepcie.

Šach

Túto strategickú hru, nazývanú aj kráľovská hra si môžete zapožičať zdarma na recepcii hotela. Možnosť požičania šachu v krásnom drevenom prevedení je len pre ubytovaných hostí.

Tenis

Vonkajší tenisový kurt s umelou trávou vo Wellness Hoteli Diplomat**** svojou kvalitou zodpovedá aj náročným kritériám, preto je vhodný ako pre rekreačných hráčov, tak pre profesionálov. Možnosť zapožičania kvalitných tenisových rakiet a loptičiek a večerného osvetlenia s príplatkom.

Ceny

Bowling

10€ / 1 hodina


Stolný futbal

0,50€ / žetón


Biliard

3€ / 1 hodina


Šach

Zdarma na recepcii


Tenisový kurt

10 € / hodina bez osvetlenia

15 € / hod s osvetlením


Zapožičanie horského bycikla

5€ / hodina

20€ / celý deň