.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk

Rezervácia on-line
Garancia najlepšej ceny

Rezervácia on-line
Garancia najlepšej ceny

vstúpte a cíťte sa ako doma

Zrealizujte svoje sny o skvelom pobyte v Rajeckých Tepliciach a vychutnajte si

jednoduchosť prírody spojenú s luxusom

****

KOMFORT

Moderný dizajn vo svojej

luxusnej podobe

NAĎSTANDARDNÉ

SLUŽBY

Maximálna a osobitá starostlivosť,

srdečnosť a pohostinnosť

kulinárske

ŠPECIALITY

Zážitková gastronómia

a sezónne špeciálne menu

WELLNESS & RELAX

centrum

Rozmaznávajte sa v modernej

oáze kľudu a pokoja

KONFERENCIE

a eventy

Neobmedzené možnosti

na mieru podľa požiadaviek

Ktorá izba je tá vaša?

Radi poradíme pri výbere izby, pri zariaďovaní ktorých sme kládli dôraz na každý detail a maximálny komfort klienta.

Od  89
Izba Štandard
   Postele: 2 postele
Obsadenosť:   /  
129
Malý Apartmán
   Postele: manželská posteľ, prístelka
Obsadenosť:   /   /   /  
139
Apartmán Štandard
   Postele: manželská posteľ, prístelka
Obsadenosť:   /  
159
Veľký Apartmán
Rozloha:2 izby    Postele: manželská posteľ, rozkladací gauč, prístelka
Obsadenosť:   /  
Od  249
VIP Apartmán
Rozloha:2 izby    Postele: manželská posteľ, 2 jednolôžkové postele
Obsadenosť:   /  
Kongresy & Eventy

Vytvoríme nezabudnuteľné firemné a súkromné akcie na mieste, kde sa ideálne spája jedinečné miesto, top služby a nadštandardný prístup.


Spoločenské udalosti

Pri organizovaní akcií vo Wellness Hoteli Diplomat**** máte plne k dispozícii naše skúsenosti, nasadenie a ústretovosť.

ZOBRAZIŤ VIAC

Podporíme váš biznis

Ak chcete rozvíjať nové nápady, budete potrebovať vhodný priestor. A tento priestor nájdete v našom Wellness Hoteli Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach. Ponúkame štyri konferenčné miestnosti s celkovou kapacitou do 200 osôb, ktoré sú ideálnym miestom na splnenie najnáročnejších požiadaviek.

ZOBRAZIŤ VIAC

Svadby a oslavy

Spoľahnite sa, že oslava vo Wellness Hoteli Diplomat**** bude zážitkom v každom okamihu a spomienky ostanú na celý život.

ZOBRAZIŤ VIAC

O hoteli

Kvalitné služby, výborná poloha a moderný dizajn

Zrealizujte svoje sny o skvelom pobyte vo Wellness Hoteli Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach a vychutnajte si jednoduchosť prírody spojenú s luxusom, služby na vysokej úrovni spojené s maximálnou a osobitou starostlivosťou. U nás zabudnete na starosti všedného dňa, vychutnáte si jedlo, ktoré ocenia aj gurmáni a necháte sa rozmaznávať vo Wellness & Relax centre, urobíte niečo pre svoje zdravie pri niektorej zo širokej ponuky športových aktivít.
  • Moderný a minimalistický štýl hotela
  • Kapacita 140 ľudí, 2 bezbariérové izby
  • Aj bezlepkové a bezlaktózové gurmánske špeciality
  • Relax vo Vodnom a Saunovom svete
  • Luxusné kozmetické ošetrenia Thalgo
  • Nekonečné možnosti na konferencie a eventy

Už sme tu po šiesty krát, vždy sme boli nadmieru spokojní. Ďakujeme a prajeme  veľa úspechov a spokojných návštevníkov.

Vladimír a Matúško 6.8. - 8.8.2019

Všetko bolo SUPER, radi se k Vám budeme vracet!!!  Ocenily jsme veľmi milé vystupování a ochotu všech zamestnancú hotelu Diplomat!! Dekujeme!!!

Simona a Sylva 30.7. - 11.8.2019

Milí personál v každej pracovnej pozícií. Chválime kvality kuchára za prípravu pestrého výberu jedál a hlavne za správne domácky ochutené jedlo.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa starali o náš pobyt u vás. Ďakujeme masérovi, ktorý nie len, že výborne masíroval ale je aj milý a ľudský.

Alžbeta a Ladislav 19.8 - 22.8.2019

Veľmi milý a sympatický personál, ochotný ,usmievavý, veľká pochvala za čistotu, všade poriadok.Poradili a poslúžili ako sa dalo.  Wellness perfektný, prišli sme si na svoje. Ďakujeme Vám za pekný pobyt.

Jitka a Zuzana 1.8. - 4.8.2019

Vážená pani generálna riaditeľka,

 

dovoľte nám aj touto cestou sa Vám veľmi pekne poďakovať úplne za všetko! Že naša svadba bola úplne dokonalá, resp. úplne nad naše očakávania a to vďaka Vám, Vašej  pomoci, ochote, ústretovosti a hlavne Vašej profesionalite. Aj ostatný personál zabezpečujúci našu svadbu bol ten NAJLEPŠÍ a veľmi si to vážime. Pre nás a pre všetkých našich hostí to bol neuveriteľný zážitok v pozitívnom slova zmysle, od výbornej organizácie, priestorov vyhovujúcim všetkým vekovým kategóriám od 8 mesiacov až po 70 rokov, skvelých služieb až po prvotriedne jedlo a samotný priebeh svadby, na ktorom mali kvality hotela Diplomat veľký podiel môžme povedať, len jedno veľké ĎAKUJEME!

 

Želáme Vám veľa úspechov v práci a v súkromí a hotelu Diplomat veľa hostí a sme presvedčení, že budú nadmieru spokojní, presne ako my.

S pozdravom

Miženkovci

 

 

 

Vážená pani generálna riaditeľka,   dovoľte nám aj touto cestou sa Vám veľmi pekne poďakovať úplne za všetko! Že naša svadba bola úplne dokonalá, resp. úplne nad naše očakávania a to vďaka Vám, Vašej  pomoci, ochote, ústretovosti a hlavne Vašej profesionalite. Aj ostatný personál zabezpečujúci našu svadbu bol ten NAJLEPŠÍ a veľmi si to vážime. Pre nás a pre všetkých našich hostí to bol neuveriteľný zážitok v pozitívnom slova zmysle, od výbornej organizácie, priestorov vyhovujúcim všetkým vekovým kategóriám od 8 mesiacov až po 70 rokov, skvelých služieb až po prvotriedne jedlo a samotný priebeh svadby, na ktorom mali kvality hotela Diplomat veľký podiel môžme povedať, len jedno veľké ĎAKUJEME!   Želáme Vám veľa úspechov v práci a v súkromí a hotelu Diplomat veľa hostí a sme presvedčení, že budú nadmieru spokojní, presne ako my. S pozdravom Miženkovci      
Veľmi milý a sympatický personál, ochotný ,usmievavý, veľká pochvala za čistotu, všade poriadok.Poradili a poslúžili ako sa dalo.  Wellness perfektný, prišli sme si na svoje. Ďakujeme Vám za pekný pobyt. Jitka a Zuzana 1.8. - 4.8.2019

Milí personál v každej pracovnej pozícií. Chválime kvality kuchára za prípravu pestrého výberu jedál a hlavne za správne domácky ochutené jedlo.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa starali o náš pobyt u vás. Ďakujeme masérovi, ktorý nie len, že výborne masíroval ale je aj milý a ľudský.

Alžbeta a Ladislav 19.8 - 22.8.2019

Už sme tu po šiesty krát, vždy sme boli nadmieru spokojní. Ďakujeme a prajeme  veľa úspechov a spokojných návštevníkov.

Vladimír a Matúško 6.8. - 8.8.2019
Už sme tu po šiesty krát, vždy sme boli nadmieru spokojní. Ďakujeme a prajeme  veľa úspechov a spokojných návštevníkov. Vladimír a Matúško 6.8. - 8.8.2019
x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.