.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Detské aromamasáže – Liečba vôňou a dotykom

Detské aromamasáže – Liečba vôňou a dotykom

Starostlivosdetské masážeť o deti je nikdy nekončiaci príbeh väčšiny maminiek. Sú to spravidla práve rodičia, ktorí rozhodujú o tom, či svoje dieťa zveria do starostlivosti lekára alebo sa vydajú cestou prírodnej terapie alebo budú kombinovať oboje.

Prírodné metódy ošetrovania, medzi ktoré patrí aromaterapia, využívajú poznatky získané z tisícročných skúseností aplikácií liečivých rastlín. Detské masáže založené na tejto metóde slúžia ako prevencia proti rôznym detským „boliestkam“. Na rozdiel od moderných chemických liekov nemajú éterické oleje, obsiahnuté v týchto rastlinách, žiadne vedľajšie účinky a posilňujú prirodzenú imunitu organizmu. Obsahujú to najlepšie a najúčinnejšie, čo ukrýva liečivá rastlina.

Trápi dieťatko kašeľ, nachladnutie, astma alebo ťažko dýcha? Dožičte mu starostlivosť v podobe našej masáže „Mätový nádych“ s éterickým olejčekom z mäty kučeravej. Je vaše dieťa nepokojné, trápia ho bolesti hlavy alebo zle spáva? Pomoc nájdete v podobe masáže „Sladké sny“ s liečivými účinkami levandule lekárskej.

Masáže poskytujeme pre deti od 6 do 15 rokov.

Detské masáže odporúča Wellness manager Lucka Krížová.

Napíšte komentár

x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov