.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Kozmetička Zuzka radí…

Kozmetička Zuzka radí…

6. strana kozmetika maska     Viac ako v ktoromkoľvek ročnom období je práve leto veľkou záťažou pre našu pleť. Preto je dôležité nezabúdať na jej správne ošetrenie.
Dôležitým krokom v starostlivosti o pleť je hydratácia. Ostré slnečné lúče, zdržiavanie sa v klimatizovaných priestoroch, vyššia prašnosť, to všetko spôsobuje, že pleť je v lete dehydrovaná.
Odporúčam vám riešenie šité na mieru v podobe ošetrenia „Intenzívna hydratácia s plastickou maskou“, prinášajúce výnimočnú starostlivosť morskej kozmetiky THALGO. Základom ošetrenia sú produkty s obsahom morských rias.
Zavrite oči a vychutnajte si relaxačnú uvítaciu masáž s pílingom, pri ktorej sa pleť jemne vyčistí. Po nej nasleduje masáž „Srdce oceánu“ s hĺbkovým sérom a maska ​​dodávajúca intenzívnu hydratáciu. Aplikácia gélového krému na rozjasnenie dokončí toto ošetrenie a zanechá pokožku hladkú, napnutú a žiarivú…

 

Rada vám tiež poradím, ako sa starať o pleť v domácom prostredí, ako ju chrániť a udržiavať atraktívne sviežu a mladú.
Milé dámy, veľmi sa na vás teším.

 

vaša kozmetička Zuzka

Napíšte komentár

x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov