.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Výborná kuchyňa a bohatý výber z jedálneho lístka

Výborná kuchyňa a bohatý výber z jedálneho lístka

V novembri sme vyspovedali našu čašníčku Lucku Záňovú, ktorá nám prezradila, akí sú hostia reštaurácie, čo ju baví na práci čašníčky a podelila sa s nami aj o zábavnú historku.

Čo sa Vám páči na práci čašníčky?

Je to práca, ktorá ma baví. Som tu stále v kontakte s ľuďmi a každý deň sa tu v hoteli stále niečo nové deje.

Prečo ste sa rozhodli pre prácu čašníčky v Hoteli Diplomat?

Chcela som pracovať v mladom kolektíve s ľuďmi, ktorých to tak isto baví ako mňa a vieme sa od seba aj niečo nové a zaujímavé naučiť.

Prečo by si z Vášho pohľadu mali zákazníci vybrať práve Hotel Diplomat?

Môžem vrelo odporučiť výbornú kuchyňu a bohatý výber z jedálneho lístka, kde si každý zákazník vyberie podľa svojho gusta. Veľké detské ihrisko v uzatvorenom átriu hotela, kde sa detičky môžu hrať a rodičia posedieť pri výbornej kávičke s domácim dezertom vyrobenej v našej cukrárni.

Podelíte sa s nami o nejakú zábavnú historku z práce?

Raz prišiel istý pán pred raňajkami na kávu, či ho môžem obslúžiť. Hovorím, že samozrejme a dali sme sa spolu do reči. Naša konverzácia začala tým, že aký bol slabý tento rok na hríby a že nerastú. Dívam sa vyjavene na neho a hovorím „Mladý pán neviem kde bývate, ale tu v našich horách (Rajecká dolina) je tento rok hríbov veľa, stačí sa len prejsť na prechádzku a určite nejaké nájdete.“ A on nato „ Slečna, ale ja som nemyslel na hríby v hore, ale mne nerastú v pivnici ako by mali.

Akí sú hostia reštaurácie Diplomat?

Niektorí zákazníci sú nároční, iní zas menej, ale vždy sa snažíme, aby sme našim hosťom vyhoveli. Najlepší a najúprimnejší zákazníci sú detičky. To sa mi už viackrát potvrdilo, vždy povedia pravdu.

Prečo je úžasné pracovať v Hoteli Diplomat?

Mladí komunikatívny kolektív, ktorí sa podrží v každej situácii, či dobrej alebo horšej.

 

Napíšte komentár

x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov