.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Desaťročie pominulo, nová éra začína

Desaťročie pominulo, nová éra začína

Už je to 10 rokov od dátumu, kedy Wellness Hotel Diplomat začal písať tak povediac novodobú históriu. Hotel bol otvorený, aby ponúkol svojím hosťom a návštevníkom oddych, relax, kvalitné jedlo, zábavu i priestor pre firemnú klientelu. A navyše, aby spojil pohodlie a atmosféru s panorámou prekrásnej prírody, okolitých kopcov, skál a lesov Rajeckej doliny.

Už je to 10 rokov, čo sa pôvodný zámer vytvoriť jedinečné miesto s jedinečnou kuchyňou a jedinečnými službami, pretavuje do konkrétnych podôb a skladá príbeh Wellness hotela a jeho zamestnancov.

Oslávili sme spoločne 30. októbra 2018 to, že naše „dieťa“ nám dozrelo. Dozrelo do veku, kedy si dokonale uvedomuje svoje postavenie v hotelovej rodine, do veku, kedy si dokonale uvedomuje svoju vlastnú filozofiu a má dokonale vytvorenú podnikovú kultúru a najmä dozrelo do veku, kedy si absolútne uvedomuje, že zamestnanci, nie sú iba ľudia, ktorí sem chodia pracovať.

Jednoduchosť prírody spojená s luxusom je naše krédo, no vedzte, že luxus neprináša hotel iba prostredníctvom moderne zariadených izieb, nádherného wellness centra s obrovským bazénom či prostredníctvom skvostných výhľadov pri prvých ranných lúčoch. Luxus prináša hotel najmä prostredníctvom ľudí, ktorí v ňom pracujú. Luxus to sú úsmevy našich chyžných, keď vlečú vedrá plné vody do tridsiatej izby. Luxus to sú milé vety, ktoré s Vami prehodí barman po štrnástich hodinách na nohách. Luxus to je vľúdne usmernenie recepčnej, ktorá Vám dnes ako osemdesiatemu piatemu zákazníkovi vysvetľuje, kde sa nachádza reštaurácia alebo ako sa dostane do bazéna. A práve o to, aby sa naši zamestnanci mohli správať takto luxusne, práve o to sa snažíme. Snažíme sa, aby naši ľudia pracovali s radosťou a tú potom mohli preniesť k hosťom a vytvárali tak luxusné prostredie.

U nás v hoteli vieme, že nie je dôležité to, koľko fotografií si od nás odnášate v mobile, ale to, koľko zážitkov si nesiete vo svojom srdci a vo svojich myšlienkach. Hotel Diplomat ako aj jeho okolie ponúka nespočetné možnosti na zážitky. Či už sú to rozhovory so sebou samým pri prechádzkach tichými chodníkmi cez polia alebo počúvanie zurčiaceho potoka či šumu lístia v okolitých lesoch. Alebo zážitky z výletu, či aktívneho dňa. Samozrejme pre niektorých sú nezabudnuteľnými zážitky zo skvostných kulinárskych variácií, pre iných to môže byť blažený pocit pocit, keď šikovné ruky maséra tancujú po ubolenom tele. Dôležité je, že taký zážitok si pamätáte navždy.

Hostia často hovoria, že sa u nás cítia ako doma. „Rodinne“. Cítia pokoj, harmóniu, radosť. Verte, že vždy, keď sa nám dostanú podobné slová uznania a poďakovania, každého jedného z nás to posúva ďalej. Také slová nám dávajú silu, aby sme pokračovali a udržali svoje nadšenie a vášeň.Na druhej strane aj Vaše pripomienky a konštruktívna kritika sú pre nás veľmi dôležité, lebo poukážu na to, čo musíme vylepšiť, napraviť.

Za tým všetkým, čo ako náš hosť v hoteli uvidíte a pocítite stoja naši ľudia. Naši zamestnanci. Hotel naozaj funguje ako rodina. Ako veľká domácnosť. Každý v nej má svoje miesto. A myslím, že je pri príležitosti 10. výročia ale aj pri príležitosti koncoročného bilancovania a hodnotenia ako aj v čase novoročných vinšov a predsavzatí na mieste predstaviť tých, ktorí sa starajú o každodenné fungovanie našej hotelovej rodiny.

Stredisko Room division sa stará o to, aby ste pri príchode do hotela dostali všetky potrebné informácie, odpovedá na Vaše otázky a organizuje všetky ostatné oddelenia,aby vedeli, čo ako hosť potrebujete. Stará sa aj o poriadok. V celom hoteli to musí byť ako zo škatuľky. Vedeli ste, že čistotu nielen vidíte, ale že ju môžete aj cítiť? Natálka, Janka, Veronika, Miška, Jarka, Ľudka, Katka, Monika,Gabika, Lucka, Jarka, Anka, Cinzia – všetky majú plné ruky práce, no nikdy im nechýba úsmev pre Vás

Stredisko Food & Beverage sa stará o chod reštaurácie a lobby baru. Stará sa, aby ste na stôl dostali chutné jedlo so zážitkom. Okrem toho stredisko F&B zabezpečuje správny priebeh firemných akcií. Celý tím musí poznať nielen správnu formu obsluhy, podávania nápojov a spôsob prípravy každého jedla, ale musí spracovať aj veľa informácií rôznych klientov, aby každý z nich dostal to, čo si objednal. Braňo, Ivka, Sonička, Lucka, Katka, Vilko, Matúš a všetci ich pomocníci sú tu, aby Vám vyhoveli vo všetkých chúťkach.

Stredisko Kuchyňa je srdcom hotela. Varí sa v nej s radosťou a poctivo. Nájdete tu tradičné jedlá i jedlá zážitkovej gastronómie, ba čo viac, nájdete tu ajvšetko spolu na jednom tanieri. Vladko, Michal, Andrej, Filip, Vladko, Mirka,Hanka, Anka, Evka, Martuška a všetci ostatní, ktorí sa u nás učia,ako byť skvelými kuchármi, sa snažia o naplnenie Vašich očakávaní. No musím sa hrdiť, že očakávania zaručene predčia.

Stredisku Wellness a Údržba vďačíme za to, že u nás môžete vypnúť, oddychovať, relaxovať. Či už v bazéne,v saunovom svete alebo na masážnom stole či pri kozmetickom ošetrení. Bez Wellnessu by už dnes hotel nebol hotelom. Wellness je miestom, ktoré sa stalo súčasťou životného štýlu mnohých hostí. A my sa z toho tešíme, no prináša nespočetné dennodenné starosti, ktoré si za nás robia práve páni udržbári. Bez nich by sme si tu veru spokojne ani len nepoležali v teple. Jožko, Ľubka,Lucka, Dominika, Stela, Ondrej, Paľko, Robko, Filip, Milka, Janka, Hanka,Mirko, Janko sú hrdinovia oddychu.

Stredisko Obchod a Marketing sa stará o firemnú klientelu a určuje celkovú obchodnú a marketingovú stratégiu hotela. Práca veľmi náročná, tvorivá, flexibilná. Aj tu platí, že ju musíte milovať. Aj tu platí, že hosť je na prvom mieste. Peťa a Danka, to sú dámy, ktoré milujú čísla a tabuľky.

Stredisko Účtareň a HR sa stará o nás všetkých. Lydka, Erika, Anička, Katka, dámy bez ktorých bynič a nikto nebol na svojom mieste v tom správnom čase.

Nemusíte si zapamätať ani jedno jediné meno, no bude pre nás obrovským potešením, ak si z návštevy vo Wellness Hoteli Diplomat zachováte tie najkrajšie pocity a znova sa k nám vrátite ich zažiť.

Napíšte komentár

x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov