.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Šantenie na snehu v okolí Rajeckých Teplíc

Šantenie na snehu v okolí Rajeckých Teplíc

Kolobeh života je nezastaviteľný. Táka sa nielen nás – ľudí, ale všetkého, čo je naokolo. A je spravodlivé, že to Matka príroda takto zariadila. Po letných dňoch plných slnka a vody, po krásnej a teplej jeseni tu máme opäť zimu. Zima, ku ktorej neodmysliteľne patrí veľa bieleho snehu a sním spojené zimné radovánky. Či už sánkovanie, lyžovanie, guľovanie alebo stavanie snehuliakov spolu s deťmi, aj toto ročné obdobie sa dá prežiť zábavne a aktívne.

Určite si veľa z vás spomenie na svoje detstvo, keď sme celé víkendy trávili na kopcoch či už na lyžiach alebo na sánkach, sami sme si museli tie kopce na lyžiach vyšliapať a sánky vytlačiť, na obed sme si len odskočili domov, ohriali studené nohy na radiátoroch a poobede hor sa opäť na kopec. Bolo to krásne a nezabudnuteľné. A je na nás, aby sme podobné zážitky dopriali aj našim deťom a vštepili im vzťah k prírode aj v krásnom zimnom období.

A preto sme si pre vás všetkých ubytovaných hostí pripravili exkluzívnu ponuku. V lyžiarskych strediskách Skiarena Fačkovské sedlo a Javorinka Čičmany máte možnosť zakúpenia skipasov za výhodných podmienok.

Lyžiarske stredisko Skirarena Fačkovské sedlo – celodenný skipoas iba za 10€.

Lyžiarske stredisko Javorinka Čičmany – 20% zľava na všetky druhy skipasov.

Lyžiarske stredisko Skiarena Fačkovské sedlo sa nachádza v regióne Malá Fatra, len 23 km od nášho hotela. Stredisko disponuje štyrmi vlekmi a siedmimi zjazdovkami rôznej náročnosti (modrá, červená, čierna). Spestrením je aj atraktívne večerné lyžovanie pri umelom osvetlení, ktoré posúva zážitok na svahu do úplne inej dimenzie.

Lyžiarske stredisko Javorinka Čičmany sa nachádza pri rázovitej obci Čičmany, 26 km od nášho hotela. Lyžiarom a snowboardistom je k dispozícii 5 lyžiarskych vlekov, 2 značené okruhy pre bežkárov a 5 zjazdoviek s rôznym stupňom náročnosti.

V oboch strediskách si lyžiarsku sezónu užijete od decembra do marca. Krásy prírody na svahu si vychutnajú zjazdári, bežkári, skialpinisti, snowboardisti, dospelí aj deti. Samozrejmosťou je detský vlek s nenáročnou zjazdovkou. V strediskách nájdete skiservis, požičovňu lyžiarskej a snowboardovej výstroje.

Neviete lyžovať vy alebo vaše dieťa? Žiadny problém. Obe lyžiarske strediská majú lyžiarsku školu, kde si viete dohodnúť lekcie s profesionálnymi učiteľmi lyžovania.

A po príjemne náročnom dni strávenom na svahu sme tu opäť pre vás my, náš Wellness hotel Diplomat, kde na vás bude čakať výborná kuchyňa a zaslúžený oddych v zážitkovom bazéne a našom Saunovom svete.

Napíšte komentár

x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov