.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Aktivity
Home > Aktivity
Aktivity

Ak chcete ísť na výlety, stačí sa len rozhodnúť.

Vydajte sa na expedíciu a spoznávajte okolité zaujímavosti: zažite mnoho atrakcií, objavujte blízke hory, rovnako ako nedotknutú prírodu – priamo z Wellness Hotela Diplomat****.

Vďaka jedinečnosti prírodných scenérií a bohatstvu kultúrno-historických pamiatok patrí región k najatraktívnejším oblastiam Slovenska. Región Rajeckej doliny a Malej Fatry je známy pre svoju jedinečnosť a rozmanitosť a ponúka široké možnosti na strávenie voľného času.

Letné aktivity

Vychutnajte si panenskú prírodu Rajeckej doliny alebo unikátne kúzla prírody Jánošíkových dier v Národnom parku Malá Fatra so sústavou nádherných tiesňav, kaňonov a vodopádov. Na úpätí Veľkého Rozsutca, v osade Štefanová, objavíte množstvo tradičných objektov ľudovej architektúry. Objavujte náš región po jednom z cyklistických a turistických chodníkov.

Ak ste milovníci adrenalínových športov, máte si z čoho vyberať po celý rok. V letnej sezóne sa môžete rozhodnúť napríklad pre rafting, splavovanie riek, vodné lyžovanie, plachtenie, windsurfing. Vyznávači hry založenej na presnosti, trpezlivosti a technike si svoje schopnosti môžu vyskúšať na 9 jamkovom golfovom ihrisku Golf Park Rajec, s krásnou scenériou Strážovských vrchov.

Rôzne kultúrne pamiatky, akcie a nákupné možnosti ponúkajú pre vás perfektnú dovolenku.

Zimné aktivity

V zime tri lyžiarske areály Vrátna Free Time Zone, Kľak Ski centrum Fačkovské Sedlo a Čičmany Ski centrum pozývajú zažiť zábavu na lyžiach. Či už ide o dovolenku alebo len víkend strávený na horách, môžete vyskúšať skialp, lavínový či snežnicový program pod vedením skúsených inštruktorov. Alebo si vychutnať Malú Fatru na bežkách. V pokoji a tichu prechádzajte čarokrásnymi zákutiami regiónu a obdivujte krásu zasneženej prírody.

Ak náhodou začnete mať na horách zrazu po 3 dňoch už toho dosť, chcelo by to pauzu a vymyslieť niečo iné. A čo tak rýchla jazda na vozíkoch po oceľových koľajniciach, prudké serpentíny, skoky, spády? To všetko ponúka najdlhšia bobová dráha na Kysuciach v dĺžke až 1300 m.

Alebo navštívte obec Rajecká Lesná patriacu k najnavštevovanejším pútnickým miestam Slovenska. Jej pravým skvostom je jedna z najväčších drevorezieb na svete, ručne vyrezávaný drevený betlehem.

x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov