.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Prečo skúsiť aquafitness?

Prečo skúsiť aquafitness?

Pohybové aktivity najmä aeróbneho charakteru vykonávané vo vodnom prostredí, ktoré môžu byť sprevádzané hudbou. O čom hovoríme? Aquafitness využíva fyzikálne vlastnosti vody a originálneho športového náradia. Pravidelné cvičenie je prospešné pre telo aj dušu.

Komentáre: 0

Buďme šťastní, žime svoje sny

Myšlienka je to síce krásna, ale ako na to? Milí naši hostia, stopercentný návod s receptom Vám nikto zaručene nedá, no ak dovolíte, poviem Vám príbeh o jednoduchom dievčati, ktoré malo jeden neobyčajný veľký sen. Snívalo o naplnení a úspechu!

Komentáre: 0

Čo (ne)viete o víne?

Práve jeseň je to ročné obdobie, kedy vzniká obľúbený nápoj bohov – víno. nápoj bohov a opojný alkohol, ktorý je tak starý, že už len určiť jeho pôvod je zložité. Vedeli ste, že vínna réva je staršia než ľudstvo? Viete ako sa víno vyrába a ako sa delí? Toto všetko sa dozviete v článku.

Komentáre: 0

Rajecká dolina je nádherná a stojí za to ju objaviť a spoznať

Našu milú kolegyňu Annu Pialovú si veľmi vážime za jej prácu a najmä za jej oddanosť a lojalitu. Anička začala u nás pracovať pár mesiacov pred otvorením hotela a teraz je to už presne 10 rokov čo sa stará, aby boli izby, ako aj celý priestor hotela, vždy krásne čistý a upravený. Anička, jednou vetou, ako by ste zhodnotili Vašich 10 rokov v hoteli Diplomat? Začiatky […]

Komentáre: 0

Úspechy kuchárskeho tímu

„Za svoj hlavný úspech pokladám to, že za desať rokov pôsobenia v hoteli pod mojimi rukami vyrástlo viac ako päť generácií úspešných a šikovných kuchárov. Mojou filozofiou je viesť kuchárov, s ktorými pracujem tak, aby raz žiak dokázal predbehnúť učiteľa a som presvedčený, že toto sa mi určite podarilo.”

Komentáre: 0

Zmrzlina. Poznáte pôvod tejto pochúťky?

Lahodná maškrta bez ktorej si leto už nevieme ani predstaviť. Zaručené osvieženie počas horúcich letných dní. Výborný dôvod na stretávanie sa s priateľmi. Zmrzlina patrí k hlavným symbolom leta. Premýšľali ste ale niekedy nad tým, ako a kedy vlastne vznikla? Čítajte ďalej a o tejto chladenej dobrote sa dozviete aj mnoho zaujímavostí.

Komentáre: 0

Teambuilding s Hotelom Diplomat v lesnom raji

Rajecká Lesná patrí k najvyhľadávanejším cieľom Rajeckej doliny. 20 minút jazdy autobusom od hotela Diplomat, na lesnej samote v srdci Strážovských vrchov Národného Parku Malá Fatra, sa nachádza naše partnerské zariadenie Chata Žiar, špecializujúce sa na firemné akcie a teambuilding. Náš hotel spolu s realizačným štábom ENDORFUN tu pre našich hostí organizuje akcie výnimočné svojím rozsahom i variabilitou programu. Nič […]

Komentáre: 0

Vďační hostia a príjemné pracovné prostredie

Náš masér Paľko Židek sa s nami podelil o zábavnú historku z práce, prezradil, prečo sa rozhodol pre prácu v našom hoteli a tiež odporučil najlepšiu masáž. Čo sa Vám páči na práci maséra? Na práci maséra sa mi páči najmä práca s ľuďmi, možnosť pomáhať im so zdravotnými problémami, ale aj spätá väzba, ktorá vždy poteší. Prečo ste sa […]

Komentáre: 0

Tajomstvo miešaných nápojov

K letu neodmysliteľne patria aj najrôznejšie miešané nápoje, ktoré okrem toho, že potešia vaše chuťové poháriky, vás počas horúceho dňa alebo sparnej noci skvele osviežia. Na výber sú nealkoholické alebo aj s kvapkou alkoholu. Kedy ale tento miešaný zázrak vznikol a na aké skupiny nápojov poznáme?

Komentáre: 0

Každý deň prináša novú skúsenosť

Naša recepčná Katka Kolárová nám prezradila, čo ju oslovilo na práci recepčnej, čo je na tejto práci úžasné a čo naopak náročné a samozrejme nechýba ani zábavná historka.

Komentáre: 0
1 2 3 5
x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov