.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Desaťročie pominulo, nová éra začína

Výborná kuchyňa a bohatý výber z jedálneho lístka

V novembri sme vyspovedali našu čašníčku Lucku Záňovú, ktorá nám prezradila, akí sú hostia reštaurácie, čo ju baví na práci čašníčky a podelila sa s nami aj o zábavnú historku.

Komentáre: 0

Masáž lávovými kameňmi – s čím dokáže pomôcť?

Hovorí sa  jej  aj kráľovná masáží. Špeciálne hmaty kombinované s magickou silou nahriatych lávových kameňov dokonale harmonizujú telo i myseľ, zbavujú napätia a blažený až meditatívny stav vedia navodiť oveľa rýchlejšie ako klasický spôsob masírovania.

Komentáre: 0

Ekologický marketing vlastnou cestou

V súčasnej dobe sú odpady veľkou témou a mala by sa im venovať veľká pozornosť. Aj my sme sa preto rozhodli, že začneme pracovať efektívnejšie s odpadmi, ktoré nám denno-denne vznikajú.

Komentáre: 0

Architektúra Rajeckých Teplíc cestou časom

Tak ako môžeme vnímať zmenu času v prírode, beh dejín sa podpísal aj na vzhľade našich sídel. Tie boli ovplyvnené nielen kultúrnou vyspelosťou spoločnosti v danom čase ale aj jedinečnosťou prírodných podmienok regiónu.

Komentáre: 0

Prečo skúsiť aquafitness?

Pohybové aktivity najmä aeróbneho charakteru vykonávané vo vodnom prostredí, ktoré môžu byť sprevádzané hudbou. O čom hovoríme? Aquafitness využíva fyzikálne vlastnosti vody a originálneho športového náradia. Pravidelné cvičenie je prospešné pre telo aj dušu.

Komentáre: 0

Buďme šťastní, žime svoje sny

Myšlienka je to síce krásna, ale ako na to? Milí naši hostia, stopercentný návod s receptom Vám nikto zaručene nedá, no ak dovolíte, poviem Vám príbeh o jednoduchom dievčati, ktoré malo jeden neobyčajný veľký sen. Snívalo o naplnení a úspechu!

Komentáre: 0

Čo (ne)viete o víne?

Práve jeseň je to ročné obdobie, kedy vzniká obľúbený nápoj bohov – víno. nápoj bohov a opojný alkohol, ktorý je tak starý, že už len určiť jeho pôvod je zložité. Vedeli ste, že vínna réva je staršia než ľudstvo? Viete ako sa víno vyrába a ako sa delí? Toto všetko sa dozviete v článku.

Komentáre: 0

Rajecká dolina je nádherná a stojí za to ju objaviť a spoznať

Našu milú kolegyňu Annu Pialovú si veľmi vážime za jej prácu a najmä za jej oddanosť a lojalitu. Anička začala u nás pracovať pár mesiacov pred otvorením hotela a teraz je to už presne 10 rokov čo sa stará, aby boli izby, ako aj celý priestor hotela, vždy krásne čistý a upravený. Anička, jednou vetou, ako by ste zhodnotili Vašich 10 rokov v hoteli Diplomat? Začiatky […]

Komentáre: 0

Úspechy kuchárskeho tímu

„Za svoj hlavný úspech pokladám to, že za desať rokov pôsobenia v hoteli pod mojimi rukami vyrástlo viac ako päť generácií úspešných a šikovných kuchárov. Mojou filozofiou je viesť kuchárov, s ktorými pracujem tak, aby raz žiak dokázal predbehnúť učiteľa a som presvedčený, že toto sa mi určite podarilo.”

Komentáre: 0
1 2 3 6
x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov