.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Filozofia hotela
Home > Filozofia hotela
Filozofia hotela

Ak niečo naozaj definuje Wellness Hotel Diplomat****, tak to je hodnota a pohostinnosť, ktorú si naši klienti odnášajú. A skutočnú pohostinnosť dosahujeme, keď výnimočný servis a pozornosť k detailu venujeme každému pobytu, aby sa klientom vryli hlboko do pamäti.

Prečo Wellness Hotel Diplomat**** – 7 dôvodov prečo stráviť dovolenku v našom výnimočnom hoteli:
  • Pretože oceňujeme kvalitu, nie kvantitu a ako naši hostia budete profitovať z vysokých požiadaviek, ktoré sme si stanovili: sústreďujeme sa na detaily.
  • Pretože maximálna spokojnosť klientov je našou prioritou číslo jedna. V priateľskej atmosfére zažijete ako sa mení váš dovolenkový čas v nezabudnuteľné hýčkanie!
  • Pretože sa s vami radi podelíme o naše šťastie žiť tu v Rajeckej doline, kde slnko svieti trochu jasnejšie a život sa trochu spomalil.
  • Pretože varíme s láskou a chuťou.
  • Pretože sa necháte rozmaznávať pomocou šikovných rúk našich masérok. Doprajete si relaxačné wellness dovolenky v Malej Fatre, načerpáte nové sily a vrátite sa do stavu harmónie so sebou samým.
  • Pretože sme dali dohromady atraktívne balíčky – špeciálne pre vás. Veľká ponuka inclusive služieb je zahrnutá v cene ubytovania a vynikajúca hodnota pobytových balíčkov umožní spontánnu dovolenku.
  • A čo je tu naozaj ŠPECIÁLNE.. môžete robiť všetko, čo chcete, ale nemusíte robiť vôbec nič, ak nechcete.
x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov