.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Gastro
Home > Gastro
Gastro

Executive Chef Vladimír Lokšík so svojim tímom vám svojimi lahodnými kulinárskymi špecialitami spestrí oddych v našom Wellness Hoteli Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach. Chutná zmes tradičnej slovenskej kuchyne s použitím moderných technológií a prvkov ako je „sous vide“ (varenie vo vákuu, ktoré patrí medzi najzdravšie spôsoby tepelnej prípravy) alebo „fúzia“ (kombinovanie dvoch národných kuchýň) sľubuje nezabudnuteľný zážitok.
Vaše ráno bude rozmaznané bohatými bufetovými raňajkami, popoludnie si môžete vychutnať delikatesy z a´la carte podľa vášho výberu a večer s pestrým menu.

Vaše chuťové poháriky budeme okúzľovať tradičnými, slovenskými pochúťkami ako sú domáce halušky, perky alebo chlieb. A keď už hovoríme o poctivej kuchyni, iba jedlá pripravované z čerstvých surovín potešia každé gurmánske srdce.

Regionálne a sezónne

Naše jedlá pripravujeme prevažne z regionálnych a sezónnych produktov. V lete pestujeme svoje vlastné bylinky. Mäso pochádza od regionálnych chovateľov, mäsové delikatesy neobsahujú v prevažnej miere alergény a konzervačné látky.
Lepok a laktóza? Nevadí, príprava jedál a špecialít bez týchto alergénov je štandard, s ktorým sa stretnete v gastronómii Wellness Hotela Diplomat****.

Bezlaktózový relax v Malej Fatre.

V našej ponuke je k dispozícii široký výber kvalitných bezlaktózových jedál (salámy, šunky, pasta,..), čo vám umožní relaxovať a užiť si svoju dovolenku v plnej miere. Prevažnú časť jedálneho lístka vieme podávať v bezlaktózovej variante, všetky alergény sú vyznačené v jedálnom lístku.

Bezlepkový relax v Malej Fatre

Je možné zažiť bezlepkovú dovolenku? V hoteli Diplomat sa vážne zaoberáme touto otázkou, u nás si môžete bezpečne a bez stresu dopriať perfektnú bezlepkovú dovolenku. A klient si môže dopriať skoro akékoľvek jedlo v bezlepkovej variante…či už ide o palacinky alebo cestoviny, a´la carte je navrhnutý tak, že múku pri varení nepoužívame.

x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov