.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Hotel
Home > Hotel
Hotel

Wellness Hotel Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach ponúka služby na vysokej úrovni štvorhviezdičkového hotela, kde prístup k našim hosťom je vždy s maximálnou a osobitou starostlivosťou. Nielen kvalitnými službami, ale aj najlepšou polohou a moderným dizajnom, právom patrí hotel medzi najlepšie hotely v Rajeckých Tepliciach a okolí.

U nás zabudnete na starosti všedného dňa, vychutnáte si jedlo, ktoré ocenia aj gurmáni a necháte sa rozmaznávať vo Wellness & Relax centre, urobíte niečo pre svoje zdravie pri niektorej zo širokej ponuky športových aktivít. Výhodná poloha ponúka výhľad ako na pohorie Malej Fatry zo všetkých dvojlôžkových izieb, tak na malebnú Rajeckú dolinu z terás apartmánov na južnej strane.

Všetky izby aj apartmány sú nefajčiarske, súčasťou je balkón alebo terasa, kde si môžete vychutnať čaro prírody Malej Fatry a Rajeckej doliny. K dispozícií máme 34 štandard izieb, 4 malé apartmány, 9 apartmánov štandard, 4 veľké rodinné apartmány a jedinečný VIP apartmán. Celková kapacita hotela je 140 lôžok, z toho je 106 pevných lôžok a 34 lôžok na prístelkách. Hotel disponuje 2 bezbariérovými izbami s počtom 8 lôžok.

Každá izba ponúka 4-hviezdičkový komfort svojou vybavenosťou ladenou v príjemných prírodných tónoch. Čisté línie a minimalistický štýl hotela umocňuje použitie troch prírodných materiálov, dreva, mramoru, kameňa a pôsobí na pozadí čarovnej prírodnej scenérie prirodzene.

Vstúpte a cíťte sa ako doma. Zrealizujte svoje sny o skvelom pobyte v Rajeckých Tepliciach a vychutnajte si jednoduchosť prírody spojenú s luxusom.

x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov