.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Indoor
Home > Indoor
Indoor
Bowling

Wellness Hotel Diplomat**** ponúka 2 profesionálne bowlingové dráhy Brunswick. Na 1 dráhe môže hrať maximálne 8 hráčov, k dispozícií je aj špičková bowlingová obuv.

Rezervácia je potrebná vopred na recepcií hotela alebo na tel. čísle: +421 (0) 41 555 53 33.

Cena pre ubytovaných hostí – 7€ / 1 hodina
Cena pre neubytovaných hostí – 9€ / 1 hodina

Stolný futbal

Stolová hra, ktorú môžu hrať dvaja individuálni hráči (dvojhra) a tiež aj štyria hráči (štvorhra) vám zvýši adrenalín a zaručí zábavu. Pre spustenie hry je potrebné vložiť žetón. Žetón si zakúpite u obsluhy v Šport bare.

Cena: 0,50€ / žetón

Biliard

Biliardový stôl je všetkým hosťom k dispozícií pred Lobby barom. Hra nevyžaduje rozsiahly pohyb, ale veľkú zručnosť, ohybnosť a presnosť; pestuje sebakontrolu, obrazotvornosť a húževnatosť. Príslušenstvo k biliardu (tágo, biliardové gule), príp. pravidlá hry si vyzdvihnete u pracovníka recepcie.

Cena: 3€ / 1 hodina

Šach

Túto strategickú hru, nazývanú aj kráľovská hra si môžete zapožičať zdarma na recepcii hotela. Možnosť požičania šachu v krásnom drevenom prevedení je len pre ubytovaných hostí.

x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov