.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Masáže
Masáže

Relaxačné masáže

Klasická antistresová masáž

Klasická uvoľňujúca a liečebná masáž. Príjemne a veľmi efektívne pomáha uvoľniť stuhnuté svaly, odstraňuje únavu a pôsobí celistvo na telo a myseľ zaťažovanú námahou a stresom.

30 min. = 18 € *
45 min. = 24 € *
60 min. = 32 € *
* cena zahŕňa aromaterapiu

Reflexná masáž chodidiel

Masáž reflexných zón chodidiel na odstránenie bolesti v oblasti vnútorných orgánov a svalovej stuhnutosti spôsobenej zlým pohybom.

30 min. = 18 €

Lávové kamene

Vynikajúci spôsob ako uvoľniť napätie v tele, odstrániť bolesť a únavu, cez horúce dotyky lávových kameňov a vnímať teplo a vôňu vonných olejov.

40 min. = 24 € *
70 min. = 39 € *
* cena zahŕňa aromaterapiu

Lymfatická masáž

Masáž, ktorá je určená po športových výkonoch, operáciách, úrazoch a poruchách lymfatického systému. Je to jemná, pomalá a príjemná masáž, pri ktorej sa pracuje len s kožou. Hlavným účinkom tejto masáže je urýchlenie toku lymfy (odstránenie opuchov, celulitídy, pocitu ťažkých končatín).

Chrbát 40 min. = 26 €
Nohy   60 min. = 39 €
Ruky   30 min. = 19 €

Kozmetická lymfomasáž tváre, dekoltu a hlavy

Masáž udržuje lymfu v pohybe a má omladzujúce účinky, redukuje vrásky a opuchy najmä v očnom okolí. Táto masáž odstraňuje stres, únavu a migrény.

40 min. = 26 €

Masáže pre najmenších (6-15 rokov)

Pripravili sme ponuku detských aromamasáži, ktoré prinášajú oddych a slúžia ako prevencia proti rôznym zdravotným problémom. Určite oceníte dlhodobý posilňujúci účinok masáže a éterických olejov na odolnosť detského organizmu, pretože vôňa a dotyk sú tou najprirodzenejšou liečbou.

Sladké sny – pôsobí relaxačne, ideálna proti nespavosti, upokojuje. Pri masáži sa používa prírodná silica z levandule.
Mätový nádych – masáž preventívne pôsobí proti prechladnutiu, problémom s dýchaním a astme. Takéto účinky má mäta kučeravá.

20 min. = 10 €

 

Špeciálne masáže na objednávku (2 dni vopred)

Aromaterapeutická masáž

Vychutnajte si aromaterapeutickú masáž, ktorá je dokonalým spojením uvoľňujúcej masáže a liečivých účinkov éterických olejov. Masáž ovplyvňuje emocionálny stav, lebo upokojuje dušu a odbúrava psychickú záťaž. Odovzdajte sa do rúk našich šikovných masérov a užite si našu novú masáž prinášajúcu dokonalý oddych.

40 min. = 39 €

Banková masáž

Je to hĺbková uvoľňujúca masáž chrbta, ktorá ovplyvňuje pohybový aparát, vnútorné orgány a detoxikuje organizmus.

30 min. = 18 €
60 min. = 32 €

Masáž pomocou mäkkých techník

Masáž je vhodná pre ľudí so skoliózou a problémami krčnej chrbtice, taktiež po operáciách a úrazoch, kedy je potrebné navrátenie funkcie tkanív do normálu. Mäkké techniky sa vykonávajú bez masážneho oleja vyťahovaním kožnej riasy.

45 min. = 26 €

Breussová masáž

Masáž je vhodná pre ľudí, ktorí majú sedavé zamestnanie a problémy s platničkami. Je to jemná harmonizačná masáž, ktorá sa vykonáva pomocou trezalkového oleja, ktorý vyživuje medzistavcové platničky a má hrejivý účinok. Oddeľuje stavce od seba a uvoľňuje ich.

40 min. = 28 €

Uvoľňujúca masáž hlavy, krku, tváre a dekoltu

Hlboko relaxačná masáž zameraná na odstránenie únavy, stresu a zmiernenie napätia. Procedúra prináša uvoľnenie tela a mysle a pomáha proti bolestiam hlavy.

45 min. = 25 €

Bonusový systém

  • pri zakúpení dvoch pobytových balíčkov z uvedenej brožúry (kedykoľvek počas roka 2016) získavate zdarma fľašu slovenského vína na izbu,
  • pri zakúpení troch pobytových balíčkov z uvedenej brožúry (kedykoľvek počas roka 2016) získavate darčekový poukaz na masáž podľa výberu pre dve osoby v celkovej hodnote 36 €,
  • pri zakúpení štyroch pobytových balíčkov z uvedenej brožúry (kedykoľvek počas roka 2016) získavate darčekový poukaz na obed alebo večeru v Reštaurácii v sume 50 €.

  • (Bonusový systém neplatí pre Cestovné kancelárie a Cestovné agentúry.)
 
x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov