.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Golf
Home > Outdoor > Golf
Golf
Golf park Rajec

Rezort Golf Park Rajec nájdete v nádhernej a čistej krajine, v krásnom prostredí Rajeckej doliny, medzi obcami Veľká Čierna a Malé Lednice, ktorá je ako stvorená pre golf a golfový životný štýl. 9 jamkové ihrisko má PAR 31 a celkovú dĺžku 1951m. Na prvý pohľad sa môže zdať, že nebude náročné. Pomerne veľké prevýšenia, blízkosť vodných prekážok a relatívne malé greeny robia z tohto ihriska výzvu pre mnohých hráčov.

Ihrisko disponuje samostatným clubhousom s recepciou, barom, požičovňou športového vybavenia a servisom pre golfových hráčov. Nástrahy ihrísk sú pripravené tak, aby ste u nás zažili tie najkrajšie golfové zážitky. Aktívny relax a dokonalý oddych sú neoddeliteľnou súčasťou golfového životného štýlu v našom rezorte. V spojení s kvalitnými službami a profesionálnym servisom sa Golf Park Rajec stáva ideálnym miestom pre voľný čas.

Ihrisko je vzdialené len 5 km od mesta Rajec smerom na Považskú Bystricu a cca 12 km od Wellnes Hotela Diplomat****.

Podmienkou pre vstup na ihrisko je platnosť tzv. zelenej karty, oprávnenia na hru. Spoločnosť pripravuje aj podujatia pre úplných začiatočníkov (firemné skupinové akadémie golfu a zábavné turnaje).

Pre viac informácií Klikni tu.

Ubytovaní hostia Wellness Hotela Diplomat**** po preukázaní sa ubytovacím poukazom získajú 20% zľavu.

x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov