.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Pobytové balíčky – 2020
Pobytové balíčky – 2020

Wellness Hotel Diplomat – nie len ubytovanie v Rajeckých Tepliciach

 
 

Od  320€

 
Diplomat pobyt
Rokmi overená klasika. Vďaka vysokej popularite a vyváženosti pobytového balíčka Diplomat ostáva v mierne pozmenej podobe v našej ponuke aj naďalej. Pri tomto pobytovom balíku sme mysleli na to, aby bol spokojný každý. Novinkou je uvítanie na izbe v podobe fľaše kvalitného vína, ktoré navodí príjemnú atmosféru.

Viac informácií

 
 

Od 280€

 
Aktivný relax
Pohyb a relax – liek takmer na všetko. Spojenie ideálne pre telo aj pre dušu. Krásne okolité prostredie ponúka širokú paletu možností aktívneho strávenia pobytu a je ako stvorené na výlety. Počas upršaných dní vám vylepšia náladu indoorové športové aktivity z ponuky hotela, ktoré sú zahrnuté v balíčku.

Viac informácií

 
 

Od  330€

 
Romanticko-kulinársky pobyt – „Láska ide cez žalúdok“
Kombinácia lásky a rôznorodých kulinárskych zážitkov je ideálna ako v živote, tak v našom pobytovom balíku. Romantika pri príchode v podobe fľaše sektu, slávnostná štvorchodová večera len pre vás dvoch. Návšteva Wellness centra a masáže pri sviečkach dotvoria celú atmosféru.

Viac informácií

 
 

Od  480€

 
Oáza krásy a relaxu
Atraktívnu polohu hotela v tichej časti mesta umocňujú dych berúce výhľady na kulisu skál. Pár dní strávených v našom hoteli vám dokáže dodať silu a životnú energiu, tak potrebnú pre každodenný život. Symbióza kvalitného wellness, kozmetického ošetrenia a masáží pre dámy i pánov sú jej najlepším zdrojom.

Viac informácií

 
 

Od  440€

 
Rodinné prázdniny
O dobrodružstvá nebude núdza. Zatiaľ čo vy môžete nerušene oddychovať, Vaše ratolesti sa budú zabávať a spoznávať nových kamarátov. O spestrenie pobytu sa postarajú naše animátorky s nápaditým programom pre deti. Jedinečnosť okolitej prírody a kus histórie zaujmú aj tých najmenších výletníkov.

Viac informácií

 
 
x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov