.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Executive Chef
Home > Executive Chef
Executive Chef

Vladimír Lokšík – Executive Chef
cook

Executive chef s medzinárodnými skúsenosťami, ktorý majstruje vo Wellness Hoteli Diplomat**** už od r. 2009.

Motto: „ Variť môže každý. Kuchárom je ten, kto má kuchárske srdce. Dobrý šéfkuchár je iba ten, ktorý vychová lepšieho kuchára ako je on sám.“

Týmto mottom sa nesie celé kulinárske umenie šéfkuchára Vlada. Srdce na tanieri cíti každý, kto vyskúša jeho kuchyňu. Umenie, ktoré chutí tu platí doslova a do písmena. Na jednej strane profesionálny prístup, ktorý patrí ku vysokej kvalite hotela, na strane druhej ľudský prístup, ktorý ocení celý tím ako aj všetci hostia.

Vladimír Lokšik sa môže pochváliť svojimi profesionálnymi skúsenosťami aj ako zakladajúci člen Žilinského klubu kuchárov a cukrárov a zároveň je členom výkonného výboru.
Taktiež je jedným z certifikovaných komisárov pre hodnotenie národných súťaži podľa WACS (World Association of Chefs Societies), ako aj členom WACS.

Zúčastnil sa niekoľkých súťaží a odniesol si vzácne ocenenia ako napríklad striebornú medailu a celkové 3. miesto na medzinárodnej súťaži Gastrohradec 2014 v Hradci Králové v kategórií studená kuchyňa spomedzi cca 250 súťažiacich.
Môžeme spomenúť aj ďalšie ocenenia:
Strieborná medaila na súťaži Danubius Gastro Bratislava 2014
Strieborná medaila na súťaži Žilinská gastronomická jeseň 2012, 2013
Bronzová medaila v studenej kuchyni na celosvetovej gastronomickej olympiáde IKA Culinary Erfurt v Nemecku, 2016

Svoje tajomstvá kuchyne si nenechal len pre seba. Stal sa spoluautorom knihy Tradičná kuchárka moderne a Vydavateľstvo Matice slovenskej vydalo úžasnú knihu receptov v roku 2014. Každý má šancu dozvedieť sa viac a získať knihu priamo od šéfkuchára aj s vlastným venovaním a podpisom.

Radi sa o jedle rozprávate a zaujímajú vás zákulisné techniky varenia? Náš šéfkuchár sa s vami veľmi rád podelí o svoje skúsenosti a zážitky pri varení priamo v hotelovej reštaurácii. Ochotne a s láskou rozpráva o tom, aké čaro varenie skrýva a čo všetko sa dá na tanieri vytvoriť.
Toto všetko a mnoho ďalších prekvapení môžete zažiť aj vy priamo vo Wellness hoteli Diplomat.

S radosťou sa na vás teší celý tím šéfkuchára Vlada Lokšíka.

x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov