.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Svadby a oslavy
Home > Svadby a oslavy
Svadby a oslavy

Prežite svoj svadobný deň skutočne výnimočne. Exkluzívne priestory Wellness Hotela Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach sú ideálnym miestom pre vašu vysnívanú svadbu.

Je pravdepodobné, že už máte nápady, ako na to, ako váš perfektný deň bude vyzerať. Spoločne môžeme plánovať a organizovať váš svadobný deň presne tak, ako by ste si želali.
Máme špeciálny tím, ktorý vám pomôže zorganizovať svadobnú hostinu, zodpovedať na všetky otázky a zabezpečiť, aby bol váš svadobný deň perfektný vo všetkých smeroch.

Nezáleží na tom, či chcete osláviť najkrajší deň svojho života v kruhu svojich najbližších alebo aj s priateľmi vo väčšom počte, môžeme vytvoriť správny priestor pre vás.

Pripravili sme pre vás tri svadobné balíčky a náš tím odborníkov vám poradí vo všetkom, čo zaručí váš dokonalý svadobný zážitok.

Využite aj ďalšie výhody svadobného balíčka, ku ktorým patrí ubytovanie v svadobnom apartmáne na dve noci s raňajkami pre novomanželov zdarma, ale aj pred svadobná ochutnávka vybraného menu pre budúcich novomanželov zdarma.

Snahou celého kolektívu Wellness Hotela Diplomat**** je, aby vaša svadba bola jedinečným a neopakovateľným zážitkom, na ktorý sa nezabúda.

Kontaktná osoba zaistí hladký chod vašej svadby:

Dana Kubalová, Event Manager, mobil: +421 (0) 911 346 640, sales@hoteldiplomat.sk

x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov