.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Wellness
Home > Wellness
Wellness

Vitajte v exkluzívnom prostredí jedinečného wellness hotela s kulisou pohoria Malá Fatra. Nezabudnuteľné wellness dovolenku si užijete vďaka nášmu relaxačnému a kozmetickému centru so širokou paletou služieb. Príďte a presvedčte sa o našich kvalitách.

Dovolenka v 4**** wellness hoteli v Rajeckej doline splní vaše predstavy o relaxe a odpočinku podľa najprísnejších kritérií. Nechajte sa presvedčiť – je tu niečo pre každého.

Srdečnosť, pohostinnosť, pokoj, maximálna ústretovosť a pochopenie nášho personálu pre všetky vaše priania napĺňa náš sľub o nádhernom pobyte vo svojej najluxusnejšej podobe. Všetko toto robí z nášho wellness hotela magické miesto. Príďte a objavte toto miesto pre seba.

S individuálnym poradenstvom a vedomím, že ste v najlepších rukách, objavte našu prvotriednu kozmetickú značku a naše vynikajúce kozmetické a ošetrujúce procedúry.

x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov