Rezervácia on-line

Garancia najlepšej ceny

Indoor – bowling, stolný futbal …

Zobraziť všetky fotky
Zobraziť všetky fotky

Bowling

Wellness Hotel Diplomat**** ponúka 2 profesionálne bowlingové dráhy Brunswick. Na 1 dráhe môže hrať maximálne 8 hráčov, k dispozícií je aj špičková bowlingová obuv.

Rezervácia je potrebná vopred na recepcií hotela alebo na tel. čísle: +421 (0) 41 555 53 33. Rezerváciu si môžete vytvoriť v čase od 12:00 do 22:00 hod.

Stolný futbal

Stolová hra, ktorú môžu hrať dvaja individuálni hráči (dvojhra) a tiež aj štyria hráči (štvorhra) vám zvýši adrenalín a zaručí zábavu. Pre spustenie hry je potrebné vložiť žetón. Žetón si zakúpite u obsluhy v Šport bare.

Biliard

Biliardový stôl je všetkým hosťom k dispozícií pred Lobby barom. Hra nevyžaduje rozsiahly pohyb, ale veľkú zručnosť, ohybnosť a presnosť; pestuje sebakontrolu, obrazotvornosť a húževnatosť. Príslušenstvo k biliardu (tágo, biliardové gule), príp. pravidlá hry si vyzdvihnete u pracovníka recepcie.

Šach

Túto strategickú hru, nazývanú aj kráľovská hra si môžete zapožičať zdarma na recepcii hotela. Možnosť požičania šachu v krásnom drevenom prevedení je len pre ubytovaných hostí.

Ceny

Bowling

10€ / 1 hodina


Stolný futbal

5€ / 1 hodina


Biliard

5€ / 1 hodina


Šach

Zdarma na recepcii