Rezervácia on-line

Garancia najlepšej ceny

Taliansky cestovinový víkend

Zobraziť všetky fotky
Zobraziť všetky fotky

Termín pobytu od 20.-22.10.2023 (*pobyt je možné v rámci tohto termínu predĺžiť aj na viac nocí). Stačí, ak si vyberiete akýkoľvek pobytový balíček s polpenziou z našej ponuky v uvedenom termíne a my sa postaráme o Váš gurmánsky zážitok.

Pre skvelý úspech našich tematických víkendových pobytov máme pre Vás, opäť jeden skvelý tip! Vedeli ste, že 25. október je medzinárodným dňom cestovín? No a kde inde, ak nie v talianskej kuchyni, by sme tejto jednoduchej no zároveň fantastickej a obľúbenej lahôdke mohli vzdať väčší hold. Preto prinášame opäť víkend plný skvelého jedla sprevádzaného nezameniteľným talianskym vínom.
Cestoviny sú jednoduché jedlo vyrobené z nekysnutého cesta pomocou múky, vody alebo vajec.
Ich vznik sa datuje do doby pred našim letopočtom, pričom prvé zmienky z Grécka o sušení koláčového cesta na slnku, následnom trhaní a varení vo vode neskôr Rimania zdokonalili a preto prvé továrne na cestoviny začali vznikať práve v Taliansku, odkiaľ sa rozšírili do celého sveta.

Príďte si spolu s nami vychutnať rôznorodosť ich využitia, prípravu na sladký či slaný spôsob v kombinácií s lahodným perlením kyselkavého Prosecca. Preneste sa aspoň na chvíľu do pravej talianskej „cuciny“. Samozrejme neodmysliteľnou súčasťou nášho tematického víkendu bude nedeľný mini trh s rôznymi druhmi domácich cestovín a tiež jesenných dekorácií kvetinového ateliéru DECORIO.

Služby v cene balíka:

  • ubytovanie pre dve osoby na 2 noci
  • polpenzia (2x raňajky a 2x večera formou bufetu doplneného talianskymi lahôdkami z našej kuchyne a cukrárne) pri pobyte na 2 noci
  • voľný vstup do Wellness & Relax centra a Kardio fitness zóny
  • 10% zľava na Remineralizačný a hydratačný pleťový rituál s morskými riasami
  • župany na izbách
  • bezplatné parkovanie a Wifi pripojenie

Služby nezahrnuté v cene pobytu:

  • Miestna daň za ubytovanie (výška mestského poplatku za ubytovanie je od 1.1.2020 1 euro / osoba / noc).
hotel diplomat

Cena na dve noci pre 2 osoby

Izba štandard

od 350 €

 

Rezervácia 

Tel: +421 41 5555 333
Email: recepcia@hoteldiplomat.sk

Odporúčame rezervovať si wellness procedúry vopred na telefónnom čísle +421415555355 alebo na wellness@hoteldipomat.sk