.1. Mája 14/460,013 13 Rajecké Teplice, Slovakia
+421 41 5555 333
recepcia@hoteldiplomat.sk
Masáže & Kozmetika
Home > Masáže & Kozmetika
Masáže & Kozmetika

Dovoľte nám, aby sme vás naplno hýčkali s našimi procedúrami. Dôvodom je to, že okrem klasických procedúr ponúkame celý rad starostlivo vybraných wellness procedúr. Tie sú založené na dávnych tradíciách a veľkej láske k prírode.

Pripravili sme si pre vás širokú ponuku klasických a špeciálnych masáží a kozmetických procedúr, z ktorých si určite vyberiete. Sú vám k dispozícii vynikajúci maséri a kozmetičky, ktorí vám ochotne poradia s výberom procedúry určenej priamo pre vás.

Po celé stáročia je masáž populárny spôsob ako zvýšiť všeobecné blaho. Nielen zmierňuje stres a napätie, pomáha tiež zmierniť bolesť a posilňuje imunitný systém.

Pracujeme s luxusnou wellness kozmetikou THALGO, ktorá je jedinečná tým, že obsahuje morské riasy. Môžete si ju aj zakúpiť priamo u nás vo Wellness & Relax centre.

Účinná luxusná kozmetika bez nežiaducich látok

Exkluzívna francúzska značka THALGO predáva už viac ako 45 rokov prírodné bohatstvo mora vo forme profesionálnych ošetrení, skrášľujúcich prípravkov a doplnkov stravy pre krásu a dobrý pocit každého človeka. Je dokázané, že minerály, stopové prvky a proteíny sú nevyhnutne pre krásu pleti a správnu funkciu celého tela. THALGO je kozmetika z morských rias a minerálov, ktoré majú vzácnu kvalitu a blahodárne účinky na každú pleť.

Bez vhodnej kozmetiky, ktorá obsahuje potrebný pomer účinných látok sa požadovaný výsledok len ťažko dostaví. Práve preto našim klientom prinášame iba špičkové kozmetické prípravky s overenými výsledkami. Kozmetika Thalgo je vysoko kvalitná a účinná starostlivosť proti stárnutiu pleti. Ošetrenia sú zostavené cielene pre potreby klientov. Postarajú sa o tvár, telo aj dušu. Vysoko hydratujú, vyživujú, detoxikujú, liftingujú, starajú sa o vrásky, a preto vyzerá pleť po ošetrení ako znovuzrodená.

A prečo je kozmetika THALGO, ktorú používame pri kozmetických procedúrach taká účinná?

Lebo len laboratórium THALGO ponúka produkt rozomletej morskej riasy® vyrobený patentovaným postupom, ktorý zachováva všetky tieto zložky v aktívnom stave.

Kozmetika THALGO z morských rias a minerálov ponúka produkty pre profesionálne salónne ošetrenia v najluxusnejších hoteloch, spa a centrách krásy po celom svete. Súčasťou kozmetiky Thalgo je aj exkluzívna domáca starostlivosť pre každú náročnú ženu.

Rezervácia masáží a kozmetických procedúr je potrebná na wellness recepcii alebo na tel. čísle +421 (0) 41 555 5355.

x

I agree that Wellness Hotel Diplomat has collected and used my email to send information.

Súhlasím s tým, aby Wellness Hotel Diplomat, zhromažďoval a používal môj e-mail, aby mi mohol posielať informácie.

I accept / Súhlasím I decline / Nesúhlasím Privacy Center / Centrum ochrany osobných údajov Privacy Settings /Nastavenia ochrany osobných údajov